18/05/2022  

Пам’ять в серці кожного живе

Ряд заходів

До Дня Дня пам'яті та примирення у Другій світовій війні в рамках патріотичних читань «Пам’ять в серці кожного живе» в бібліотеках КЗ «Публічна бібліотека Валківської міської ради Харківської області» експонувалися книжкові виставки, виставки-спогади, виставки-пам’ять, проведені бесіди, інформдайджести, години патріотичного спілкування.

Пам’ять в серці кожного живе

 

Напередодні Дня пам’яті та примирення в Валківській публічній бібліотеці та Баранівській сільській бібліотеці-філії розпочали діяти  книжкові виставки «Відлетіли літа, помінялись епохи, але пам’ять нетлінна про героїв війни» та «Пам’ять в серці кожного живе». Представлені книжкові видання розповідають про мужність, героїзм та внесок  українського народу в боротьбі з фашизмом у Другій світовій війні.

8 травня Баранівська бібліотека-філія провела виставку малюнків «Діти проти війни». На  дитячому майданчику місцеві дітлахи разом із дітками, які приїхали з Харкова через папір і фарби передали своє найзаповітніше бажання – мир у нашій країні. Діти отримали подаруночки і зробили фото біля своїх робіт.

Бібліотечні працівники  Ков’язької  та Гонтовоярської бібліотек-філій підготували та пропонують відвідувачам до перегляду виставку-спогад «Історія війни.1939-1945» та перегляд літератури «В книжковій пам’яті – миттєвості війни».

«Намалюй Перемогу»  – під такою назвою відбулася виставка дитячих малюнків з нагоди Дня пам’яті та примирення у Другій світовій війні в Олександрівській бібліотеці-філії. Діти місцевої громади та дітки переселенців активно долучилися до творчого процесу. Малеча зобразила в своїх малюнках своє розуміння війни в Україні та віру в якнайшвидшу Перемогу.

Відвідувачі Сидоренківської бібліотеки-філії долучилися 8 травня до акції «Мир очима дітей», створили малюнки на асфальті, в яких відобразили своє дитяче бачення миру в Україні.

Патріотична година «Спогади: важкі, болючі, дорогі», година патріотичного спілкування «Вогонь війни у пам`яті  навіки» були проведені в Костівській та Минківській бібліотеках-філіях.  Під час заходу бібліотечні працівники наголосили відвідувачам, що Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства (загинуло від 50 до 85 мільйонів людей) і сьогодні  вшановуємо пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, а також усіх жертв війни. Україна  здійснила значний внесок у перемогу над нацизмом, ціною перемоги стали надзвичайні втрати упродовж 1939–1945 років українців та інших народів, які проживали на нашій землі. Загинуло понад вісім мільйонів українців – воїнів та мирних жителів, українці  добре знають ціну війни та несвободи, тому сьогодні боремося за  мир і свободу. Вічна пам’ять загиблим, честь і слава живим героям!

Заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення у Другій світовій війні висвітлені на сторінці Валківської публічної бібліотеки у Facebook.

 

Прокрутити вгору