25/05/2022  

Острівець духовності

Мінівиставка

25 травня 2022 р. в читальному залі Сахновщинської публічної бібліотеки, під назвою «Острівець духовності», розгорнулась мінівиставка-розпродаж творчих робіт мешканки села Чорнолозка Наталії Денисенко, яка заодно є й користувачкою нашої установи.

Острівець духовності

 

Авторка презентувала 4 власноруч вишиті роботи: «Ісус Христос», «Божа Матір», «Святий Миколай» і «Лебедина пара». Оскільки 47-річна Наталія Віталіївна є особливою людиною (має інвалідність, не може працювати), то всі вишиті полотна мріє продати, щоб мати заробіток. Ціни, оголошені майстринею, кожен охочий дізнається у неї самої, зателефонувавши їй за номером: 099-499-37-81. Наталія Денисенко буде рада всім, хто запропонує їй гроші в обмін на вишивку; можна буде і поторгуватись. На стелажі, де розміщені творчі поробки, також є і книги про українську вишивку та про те, як досягти майстерності в цьому рукоділлі.

Кожна людина, хоч і по-різному, здатна до дій, які сприяють проявам сили її духу, проявам власних моральних установ, здатна творити іноді навіть на рівні фундаментальних перетворень. Різні наші вчинки показують висоту нашої духовності, яка так необхідна в суспільстві. Власниця робіт вклала у вишивання свою доброту, тепло свого серця, все своє натхнення. А ми, маючи можливість помилуватися результатами її праці, можемо теж зробити добру справу: якщо нічого з демонстрованих на міні-виставці робіт не придбаємо для себе, то можемо розповісти про вишивальницю іншим… Тож запрошуємо всіх відвідати головну бібліотеку селища і переглянути наяву розшиті хрестиком ікони і картину, а також допоміжну у вишиванні літературу.

 

Прокрутити вгору