05/06/2024  

Обіймемо Землю красою і любов’ю

Тематична полиця

5 червня 2024 року до Українського дня довкілля в Мурафській сільській бібліотеці-філії експонується тематична полиця «Обіймемо Землю красою і любов’ю».

Обіймемо Землю красою і любов’ю

 

Традиційно третьої суботи квітня українська спільнота відзначає День довкілля. Завдяки широкій підтримці громадських організацій, представників органів влади, небайдужих громадян, це свято стало днем активних практичних дій на захист навколишнього середовища. Це є доказом того, що українське суспільство виявляє зацікавленість до розв’язання екологічних проблем та дбає про забезпечення права громадян на безпечне довкілля.

З метою поширення екологічних знань, підвищення рівня суспільної свідомості українців з питань збереження безпеки навколишнього середовища, у Мурафській сільській бібліотеці-філії експонується тематична полиця  «Обіймемо Землю красою і любов’ю». На виставці представлені матеріали про закономірності формування довкілля, методи його збереження та охорони.

Демонструється література, яка висвітлює питання небезпеки забруднення довкілля, та шляхи вирішення екологічної загрози суспільному розвитку в економічній, екологічній, соціальній і духовній сферах.

#разом_до_Перемоги_з_бібліотекою

 

 

Прокрутити вгору