16/02/2023  

Об’єднанні Україною

Експрес-інформація

16 лютого 2023 року Краснокутською дитячою бібліотекою філією підготовлена експрес-інформація «Об’єднанні Україною» (до Дня єднання), де представлена історична література про події, що змінили історію України, ідеї єдності на різних історичних етапах.

Об’єднанні Україною

 

День єднання є надзвичайно важливим для України, для згуртованості молоді!  Це посилення консолідації українців, зміцнення стійкості на тлі зростання гібридних загроз, пропагандистського та морально-психологічного тиску на суспільну свідомість людей. День єднання – зовсім молоде свято, яке має згуртувати українців і показати, що ми – єдиний народ.

Україна – це країна з багатовіковою історією, мальовничою природою, мудрими, талановитими, працьовитими людьми, чарівними піснями, народними традиціями!

Навіть зараз, в нелегкі часи для нашої Батьківщини, ми не перестанемо вірити, що територіальна цілісність України навіки залишиться непорушною. Адже вона скріплена кров’ю мільйонів незламних борців минулого століття і тих, хто і зараз веде боротьбу з ворогом, який посягнув на цілісність нашої держави.

Наприкінці заходу було продемонстроване відео Володимира Прищепи «Ми – єдина Україна!».

 

Прокрутити вгору