19/01/2023  

Нитками вишита любов

Виставка творчих робіт

До свята Водохреща 19 січня 2023 р. Сахновщинська публічна бібліотека підготувала у фойє виставку творчих робіт «Нитками вишита любов».

Нитками вишита любов

 

На виставці представлені рукотворні вироби – вишиванки з колекції нині покійних Ніни Вакуленко та Любові Малютенко, Любові Волошиної, Лариси Клименко, Раїси Троїцької, Ірини Троїцької. Роботи виразно українські: у кожній – барви та орнаменти слобожанські, поліські, карпатські… Уся мила серцю українська поетична душа, осмислена в народних філософських знаках-символах, по-сучасному перенесена на речі домашнього вжитку – рушники і серветки. Вишивки витончені, наповнені духом прадавніх узорів, розкриллям творчої фантазії…

Метою організаторів виставки є виховання шанобливого ставлення до української народної вишивки, що має тисячолітні культурні традиції, сучасне творче  осмислення давнього художнього ремесла, популяризація кращих зразків народних візерунків України, зібраних у різних регіонах. А в фондах бібліотеки в наявності є чимало літературного та ілюстрованого матеріалу за тематикою рукоділля.

Зазначена експозиція не лише приносить естетичну насолоду, в тривожні дні воєнного стану вона  трішки додає відвідувачам книгозбірні душевного  тепла, допомагає знизити рівень стресу. Завітайте до бібліотеки, долучайтеся до прекрасного!

 

Прокрутити вгору