08/12/2022  

Новинки законодавства України: Рік 2022-й

Бібліографічний огляд періодичних видань

8 грудня 2022 року КЗ «Краснокутська публічна бібліотека» організовано онлайн бібліографічний огляд періодичних видань «Новинки законодавства України: Рік 2022-й» (до Міжнародного дня захисту прав людини).

Новинки законодавства України: Рік 2022-й

 

Права людини – це комплекс свобод юридичних можливостей, обумовлених існуванням людини в суспільстві. Щоб спокійно жити, людина повинна знати свої права та обов’язки, які гарантовані їй державою. І в цьому їй допомагають періодичні видання, які першими інформують громадян про будь-які зміни в законодавстві.

Пропонуємо невеличкий огляд таких видань, що є у фонді КЗ «Краснокутська публічна бібліотека».

  1. Газета «Урядовий кур’єр» має рубрику «Документи», в якій друкуються нещодавно прийняті правові акти України.
  2. В газеті «Слобідський край» актуальна рубрика «Право знати», де розглядаються юридичні аспекти повсякденного сучасного життя наших громадян.
  3. В газеті «Порадниця» популярна рубрика «Довідкова служба», де висвітлюються юридичні питання, які щоденно турбують наших громадян, а особливо питання, пов’язані з введенням військового стану в Україні та його наслідками.
  4. «Бюлетень законодавства і юридичної практики України», як загальнодержавне періодичне видання, містить не тільки державні акти України, але і науково-практичні коментарі до них (роз’яснення) і зразки оформлення документів з тих чи інших питань.
  5. Універсальний журнал «Жінка» веде рубрику «Маєте право», де досвідчені юристи дають юридично обґрунтовані відповіді на актуальні питання, що цікаві читачам.

 

 

Прокрутити вгору