18/02/2023  

Новатору мистецтва

Вітальна листівка

Від 13 лютого 2023 року користувачів Сахновщинської публічної бібліотеки в читальному залі зустрічає вітальна листівка «Новатору мистецтва», приурочена до 75-річчя з дня народження українського письменника, педагога, сценариста, драматурга й кінорежисера Богдана Жолдака. На превеликий жаль, Богдан Олексійович помер ще 31 жовтня 2018 року (після лекції, прочитаної студентам Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.Карпенка-Карого) в результаті відриву тромбу.

Новатору мистецтва

 

Україна пам’ятає письменника не тільки як потужного майстра слова, а ще й як неперевершеного життєлюба, людину, яка не боялась відстоювати власну думку. Його книги живуть і користуються популярністю та шаною серед поціновувачів читання, а це – найкраще свідчення читацької любові до автора книг: «Спокуси», «Яловичина», «Як собака під танк», «Бог буває», «Музичні війни», «Гальманах», «Капосні капці» (цю книгу можна взяти в Сахновщинській дитячій бібліотеці), «Коли генії плачуть», «Яблука з райського саду», «Під зіркою Лукаша» (ця книга зараз є в наявності) та інших.

Тож щиро вітаємо ювіляра і дякуємо йому за чудові твори! А тих, хто бажає глибше познайомитися зі спадком і біографією Бориса Жолдака, радо чекаємо в публічній бібліотеці.

 

Прокрутити вгору