20/06/2024  

Ніколи не забудемо ми, що з нами зробили ви!

Тематична полиця

20 червня 2024 року в Олексіївській сільській бібліотеці-філії представлено тематичну полицю "Ніколи не забудемо ми, що з нами зробили ви!" (до Дня Скорботи та надання почестей пам'яті жертв війни в Україні).

Ніколи не забудемо ми, що з нами зробили ви!

 

22 червня український народ вшановує пам’ять мільйонів співвітчизників, життя яких обірвала Друга світова війна.

Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам’ять про воїнів-визволителів, які вигнали ворога з нашої землі та здобули перемогу в цій жахливій війні.

У цей день ми згадуємо тих, хто загинув на полі брані, кого нацисти замучили в концентраційних таборах. Ми вшановуємо фронтовиків, трудівників тилу, вдів і дітей війни, усіх тих, хто день за днем наближав Велику Перемогу.

Цього скорботного дня схилимо голови у хвилині мовчання перед пам’яттю мільйонів полеглих воїнів, невинних жертв, чиє життя забрала війна.

Сьогодні знову сини та доньки українського народу зі зброєю в руках боронять рідну землю від агресора, захищають територіальну цілісність і незалежність України, нашу свободу, наше майбутнє.

У цій війні ми платимо надзвичайно велику ціну, тому збереження і гідне вшанування пам’яті полеглих захисників і захисниць України є священним обов’язком держави і суспільства.

Ми пам’ятаємо. Ми шануємо. Ми не забудемо.

Слава Україні!

Героям Слава!

На виставка пропонуються до перегляду книги Пам’яті, художня та історична література для усіх, хто цікавиться історією і сучасним станом війн   проти України.

 

Прокрутити вгору