24/02/2024  

Ніхто не вірив

Відеопрезентація

24 лютого 2024 року Пархомівською сільською бібліотекою-філією представлена відеопрезентація «Ніхто не вірив» (до початку війни Росії проти України).

Ніхто не вірив

 

10 років тому, в лютому 2014 року, Російська Федерація розв’язала війну проти України. Ворог окупував Автономну Республіку Крим і Севастополь, окремі райони Донецької та Луганської областей. До 24 лютого 2022 року основні події сучасної російсько-української війни з різною інтенсивністю бойових дій точилися на сході нашої країни. Хоча протистояння російській гібридній агресії та впливу в різних сферах відбувалося не тільки на лінії фронту, а й на всій території  України.

Здійснивши 24 лютого 2022 року повномасштабне вторгнення в Україну, Кремль хотів остаточно знищити військовим шляхом українську державу та ідентичність. Цей напад завдав підступного удару міжнародному світопорядкові, створеному після Другої світової війни, підірвав стабільність не лише Європи, а й глобальної безпеки загалом.

Широкомасштабне  вторгнення принесло війну на всю територію України. У спротиві російському агресору український народ продемонстрував світові приклади мужності, стійкості, сміливості, кмітливості та єдності перед жорстоким ворогом, що чисельно переважає.

Українці  вистояли й довели свою спроможність перемагати російську військову агресію. Ми боротимемося, доки не звільнимо від окупанта останній сантиметр української землі.

 

Прокрутити вгору