18/10/2023  

Ні! Торгівлі людьми!

Виставка-заклик

Серед головних порушень прав людини в сучасному світі актуальним є злочин торгівлі людьми. 18 жовтня - Європейський День боротьби із торгівлею людьми. До цього дня в Маяківській сільській бібліотеці-філіі 18 жовтня 2023 року була представлена виставка-заклик "Ні! Торгівлі людьми!".

Ні! Торгівлі людьми!

 

На виставці використано літературу суспільно-політичного характеру та інтернет-ресурси, які висвітлюють дану тематику.

На сьогодні проблема боротьби з торгівлею людьми стала надзвичайно актуальною. Наша держава – це країна, з якої, як правило, здійснюється експорт жінок на світові ринки інтимного бізнесу а Туреччину, Італію, Польщу, Німеччину та інші країни.

Складна економічна ситуація в Україні, високий рівень безробіття, правова необізнаність громадян є основними умовами, що сприяють цьому явищу. Прагнучи кращої долі, люди ідуть за кордон шукати добру роботу.

Постановою Кабінету Міністрів в Україні від 7.03.07 р. затверджено Державну програму протидії торгівлі людьми. Поняття “торгівля людьми” охоплює широке коло соціальних явищ. Предметом торгівлі може бути будь-яка особа незалежно від статі і віку: для жебрацтва, сексуального рабства, експлуатації в роботі, вилучення і трансплантації органів.

Пам’ятайте! Щорічно на планеті 1-2 млн. людей стають “живим товаром”. Будьте уважними і обережними. Переговори на працевлаштування за кордоном, навчання, подорожі не ведіть наодинці з агентом.

Перевіряйте інформацію за тел. :8-044-289-50-97.

Не станьте живим товаром!

 

Прокрутити вгору