14/02/2024  

Незбагненна сила кохання

Виставка-експозиція

13 лютого 2024 року до Дня cвятого Валентина в Мурафській сільській бібліотеці-філії експонується виставка-експозиція «Незбагненна сила кохання».

Незбагненна сила кохання

 

14 лютого весь світ святкує День Святого Валентина. Кохання – найзагадковіше з усіх людських почуттів, яке окриляє, дає сили і натхнення, радість і захоплення. Кохання – це святе почуття, яке заслуговує на свій день, на своє свято. І ось таке свято є 14 лютого – День святого Валентина. Цього дня навіть повітря сповнене любов’ю. Амури поспішають поєднати пари, почуття яких перевірені часом та допомагають зустрітись половинкам, які загубились. Адже саме кохання здатне розтопити кригу в серці й подарувати відчуття весни.

День cвятого Валентина – одне з найулюбленіших свят читачів. Напередодні свята Мурафська сільська бібліотека-філія підготувала для своїх користувачів декілька сюрпризів: майстер-клас по виготовленню валентинок, книжкову виставку-експозицію «Незбагненна сила кохання».

Серед книг представлені на виставці є роман класичної світової літератури «Майстер і Маргарита» Михайла Булгакова, всесвітньо відомий роман «Джен Ейр» Шарлоти Бронте і збірка поетичних творів «Лісова пісня» видатної поетеси Лесі Українки.

На книжковій композиції представлені книги сучасних українських та зарубіжних авторів.

А ще бажаємо своїм читачам, щоб у їх серцях завжди перемагало добро і кохання. І кохання було щасливим, світлим, чистим і радісним.

#разом_до_Перемоги_з_бібліотекою

 

Прокрутити вгору