23/02/2024  

Неоголошена війна

Патріотична викладка літератури

23 лютого 2024 року в КЗ «Краснокутська публічна бібліотека» оформлено патріотичну викладку літератури «Неоголошена війна» (до 10-річчя війни Росії проти України).

Неоголошена війна

 

10 років тому, в лютому 2014 року, Російська Федерація розв’язала війну проти України. Ворог окупував Автономну Республіку Крим і Севастополь, окремі райони Донецької та Луганської областей. До 24 лютого 2022 року основні події сучасної російсько-української війни з різною інтенсивністю бойових дій точилися на сході нашої країни.

Здійснивши 24 лютого 2022 року повномасштабне вторгнення в Україну, Кремль хотів остаточно знищити військовим шляхом українську державу та ідентичність.

Збройною агресією проти України Росія розв’язала першу в XXI столітті континентальну війну в Європі, підірвавши систему колективної світової безпеки, встановлену після Другої світової війни.

В рамках викладки представлені книги про героїчну боротьбу українського народу проти російських окупантів в період з 2014 по 2024 роки: оборону Донецького і Луганського аеропортів, Іловайськ і Авдіївку, добровольчі батальйони, загальний перебіг війни по всій тимчасово окупованій території України, а також фотоальбоми з реальних місць подій.

 

Прокрутити вгору