17/02/2023  

Небесна сотня воїнів Майдану

Виставка-реквієм

Щорічно 20 лютого в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні. До цієї дати В’язівською сільською бібліотекою-філією 17 лютого 2023 року було оформлено книжкову виставку-реквієм «Небесна сотня воїнів Майдану».

Небесна сотня воїнів Майдану

 

У документальних виданнях, представлених на виставці, подано огляд подій, що відбувалися в Україні в листопаді 2013 – лютому 2014 років.

«Небесна сотня» – це книга-реквієм. Книга-посвята тим учасникам Революції Гідності, які віддали найцінніше – своє життя – заради того, щоб Україна встала з колін, а наші діти дістали змогу жити в іншій країні. Герої цієї книги – звичайні люди з різних куточків нашої держави. Вони дуже різні та майдан їх об’єднав, зробив побратимами, воїнами.

В книзі «Майдан від першої особи» подані спогади учасників та очевидців акцій протесту, що відбувалися в регіонах під час Революції Гідності. Фрагменти спогадів доповнені джерелами документального характеру. Видання покликане сприяти збереженню пам’яті про Майдан та його учасників.

Ці книги написані заради того, щоб пам’ять про величезну самопожертву героїв Небесної сотні назавжди залишилася в серцях українців. Вона – німе нагадування всім нам про те, якою ціною здобувається свобода та новий шанс для всієї країни стати вільною європейською державою

Вічна пам’ять і слава Героям! Вони не вмирають, а навічно залишаються нашою славою та небесними захисниками України!

 

Прокрутити вгору