20/02/2024  

Небесна Сотня – герої нашого часу

Тематичну викладка

20 лютого 2024 року Козіївською сільською бібліотекою-філією оформлено тематичну викладку «Небесна Сотня - герої нашого часу».

Небесна Сотня - герої нашого часу

 

20 лютого щорічно відзначається День Героїв Небесної Сотні. 20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинуло 48 осіб. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, відстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні. Події того дня стали кульмінацією Революції Гідності.

За неповернення до пострадянської моделі відносин між владою та суспільством, відмову від “багатовекторності” у зовнішньополітичному курсі, утвердження розвитку України, як демократичної європейської країни заплачено дуже велику ціну – людські життя.

З метою вшанування пам’яті громадян, які загинули під час Революції Гідності у боротьбі за ідеали демократії, права та свободи людини, європейське майбутнє України, завдяки яким було змінено хід історії нашої держави, встановлено День Героїв Небесної Сотні.

Пам’ять про подвиг Небесної Сотні вшановується під гаслом «Вдячні за свободу».

На викладці представлена література , яка передасть нащадкам правду про події, настрої, трагедії і перемоги того часу.

 

Прокрутити вгору