07/02/2023  

Навколо світу на кораблі мрії

Книжкова виставка

7 лютого 2023 року Пархомівською сільською бібліотекою-філією №2 оформлена книжкова виставка «Навколо світу на кораблі мрії» (до 195-річчя від дня народження Жюля Верна (1828-1905), французького письменника).

Навколо світу на кораблі мрії»

 

Жюль Верн, видатний французький письменник, класик науково-фантастичної та пригодницької літератури, народився 8 лютого 1828 року в портовому місті Нанті. Батько його був адвокатом і хотів для сина такої самої кар’єри. Але вразливий і допитливий хлопець мріяв про інше – про далекі мандри. Його вабило море. Коли йому минуло дванадцять років, він, одягшись юнгою, пробрався на шхуну «Коралі», що мала відпливати до Індії. Проте цій мрії не судилося збутись. На шхуні з’явився батько й забрав невдаху-мандрівника додому.

Вже після виходу перших романів Жюль Верн став найвідомішим у світі письменником-фантастом. Слава його зростала з року в рік, її поширювали та зміцнювали нові й нові твори. Автор «Незвичайних подорожей» увійшов в історію літератури як основоположник і неперевершений майстер роману про науку та її безмежні можливості.

Герої творів Жюля Верна – мандрівники, вчені, винахідники – завжди розумні, вольові, шляхетні й людяні. Вони не знають, що таке вагання, суперечності, сумніви. Обравши мету, вони йдуть до неї, долаючи всі труднощі й небезпеки. Вони невтомно борються за свободу і справедливість, захищають бідних і знедолених.

До уваги читачів представлені твори  та біографія письменника.

 

Прокрутити вгору