22/02/2022  

На варті наших душ

Година історичної пам'яті

20 лютого ми відзначаємо героїчну і надзвичайно болісну для всіх дату – День Героїв Небесної Сотні. Саме цей день у 2014 році став найдраматичнішим і переломним етапом Революції гідності, днем масових розстрілів мирних демонстрантів у Києві. Своє життя віддали найкращі представники нації, більшість з них – молодь, ті, хто лише починав жити. З нагоди Дня вшанування Героїв Небесної Сотні в Юрченківській сільській бібліотеці завідуюча бібліотеки Шурко Н.І. підготувала і провела годину історичної пам'яті «На варті наших душ».

На варті наших душ

 

Під час проведення pавідуюча бібліотекою розповіла присутнім про історичні події тих днів 2013- 2014 років, про те що героями Небесної Сотні пишається весь український народ, бо в їхніх серцях палав невгасимий вогонь любові до рідного краю та велика віра в краще майбутнє. Захід супроводжувався переглядом відеослайдів. А також діти приєдналися до всеукраїнської акції «Ангели пам’яті» на знак вшанування Героїв Небесної сотні. Учні виготовили янголяток – символ чистих душ синів і доньок України, які загинули, захищаючи свою Батьківщину.

На кінець заходу завідуюча бібліотекою ознайомила присутніх із книжковою виставкою «Герої не вмирають», на якій представлені книги, що висвітлюють події під час Революції гідності, розповідають про мужність і героїзм її учасників.

Ми пам’ятаємо наших захисників!

 

Прокрутити вгору