21/03/2023  

На крилах слова

Книжкова виставка

21березня 2023 року, в Рябоконівській сільській бібліотеці-філії для користувачів експонується книжкова виставка «На крилах слова» (до Всесвітнього дня поезії).

На крилах слова

 

На виставці представлена поезія видатних українських поетів.

У 1999 році на 30 сесії генеральної конференції ЮНЕСКО було вирішено відзначати Всесвітній день поезії щорічно 21 березня.

Цей день було встановлено за ініціативи ЮНЕСКО: організація вважає, що саме поезія може стати відповіддю на найважливіші духовні запити людства.

В Україні Всесвітній день поезії почали відзначати у 2004 році.

Серед кращих винаходів людства поезія займає почесне місце. Вже багато століть люди намагаються зрозуміти пояснити чудо поезії. Часто поезія це сповідь, молитва, порада. Так, чи інакше, крик або шепіт душі, це така собі містика, бо автор відчуває певний зв’язок із надприроднім божественним.

Поезія… вона і втішить, і пригорне, і приголубить. Поетичне слово здатне проникнути в таємниці людської душі, закликати людину мислити, допомагає спілкуванню, розширює кругозір.

Кажуть, що поезія – це голос істини, голос правди, який єднає серця. Той хто чує його, здатний піднятися на вершини духу, згуртувати націю, об`єднати людство.

 

 

Прокрутити вгору