06/01/2022  

На крилах новорічної казки

Тематична полиця

4 січня 2022 року Колонтаївською сільською бібліотекою-філією була оформлена виставка-викладка «На крилах новорічної казки».

На крилах новорічної казки

 

Казка – це завжди диво, а якщо це новорічна казка, то це подвійне диво. У новорічні свята ми чекаємо на щось цікаве, веселе, радісне, щасливе та чарівне. Обов’язково загадуємо бажання і віримо, що воно збудеться! Кожного року, 31 грудня ми відпроваджуємо старий рік й опівночі для нас розпочинається новий. В цей день кожен озирається на прожиті 365 днів, залишає усі неприємності та негаразди позаду і сподівається на щось добре і хороше в Новому році.
Святкування Нового року з 1 січня увів своїм указом Петро 1, де говорилося про привітання одне одного і відзначення свята у веселощах. А також було занесено в наказ, щоб будівлі та ворота були прикрашені обов’язково гілками сосни, ялини та були запалювальні вогні на вулицях та у домівках. Так святкується Новий рік і до сьогодні. А чарівність новорічного свята завжди дивує не скільки дорослих, як нашу малечу – вони завжди чекають на подарунки і здійснення заповітних мрій в новорічну ніч.

Ось про це свято і розповідається авторами книг, які представлені на виставці-викладці. Автори книг доклали чимало зусиль літературного, художнього, етнофольклорного мистецтва та знань, щоб докладно розповісти читачам – і дорослим, і дітям – про свята січня з початку Нового року і до Водохрещі.

 

Прокрутити вгору