26/01/2023  

На чатах культурних цінностей

Інформаційний куточок

Щороку 26 січня святкується Міжнародний день митника. Саме до цієї дати в головній книгозбірні Сахновщини оформлено інформаційний куточок «На чатах культурних цінностей», познайомитися з яким запрошуємо всіх охочих. Адже майже всі громадяни впродовж свого життя мають справу із митною службою, чули про такі поняття, як митна декларація, митне оформлення, митний контроль, митний тариф тощо.

На чатах культурних цінностей

 

До уваги користувачів бібліотеки, крім нормативної бази – Митного кодексу України та Указу Президента України «Про митну службу України», в наявності є й інші матеріали: видання «Керівники митних установ Слобожанщини», «На варті митних рубежів», «Митниці Слобожанщини» (у цих трьох книгах охоплено  тривалий час – від 1660 року і до 2000-го звісно). Пізнавальною буде інформація про цю сферу діяльності і в «Енциклопедії сучасної України», «Популярній юридичній енциклопедії», на сторінках Інтернет-видань.

Митна справа – важлива складова зовнішньої економічної політики України. Тож на презентованому куточку систематизовано інформацію про роботу щодо збереження культурних скарбів України, боротьбу з ділками, що пробують незаконно вивезти за кордон цінні предмети культури та мистецтва. Своїми надбаннями власний народ має дорожити.

 

Прокрутити вгору