20/08/2022  

На білих крилах рушника несе надію Україна

Історично-документальна виставка

24 серпня 2022 року український народ відмічає 31-у річницю Незалежності України.       20 серпня Основ' янською сільською бібліотекою-філіэю була представлена історично-документальна виставка "На білих крилах рушника несе надію Україна".

На білих крилах рушника несе надію Україна

 

На виставці представлена література історичного та довідкового характеру, яка висвітлює матеріали про минуле і сьогодення нашої держави.

      24 серпня 1991 року Верховна Рада Української РСР проголосила Україну Незалежною.

        День Незалежності Украіни – це велике державне та загальнонародне свято, це можливість відкрито говорити вголос, що ти українець, що в тебе є держава, пишатися своїм народом.

        31 рік тому ми з великою надією стали на шлях створення і розбудови власної незалежної держави.

      Для кожного громадянина України День Незалежності насамперед має бути днем іспиту власного сумління, день міркувань про долю своєї Батьківщини і своєї спільноти.

      Незалежність Украіни – це наслідок боротьби попередніх поколінь, це шанс українців на краще життя. Незважаючи на складний час, на війну, яка сьогодні йде між Україною та країною-агресором, наш народ утверджує суверенітет  держави, мужньо і стійко захищає територіальну цілісність нашої Батьківщини.

      Ми віримо в перемогу. Головне – любити душею свій край, свої традиції, свою землю. Шана і низький уклін нашим воїнам, які зараз борються за наше мирне життя, за нашу Україну.

    Україна обов’язково переможе, розквітне та стане ще кращою та могутнішою незалежною державою.

      Зі святом тебе, люба Україно!

    Ми будемо жити під мирним небом і в незалежній країні!

      Слава Україні! Героям Слава!

 

Прокрутити вгору