11/02/2022  

Миттєвості кохання

До Дня святого Валентина

Сахновщинська публічна бібліотека до Дня святого Валентина 8 лютого 2022 р. організувала книжкову виставку-запрошення «Миттєвості кохання» та провела 10 лютого в режимі онлайн літературну акварель з елементами театралізації «Зіграй мені мелодію кохання».

Миттєвості кохання

 

На виставці зібрано книги виключно з любовними історіями. Літературна акварель також розписує гарячими барвами сердечну тему. Фахівці бібліотеки розкрили для читацької аудиторії культові любовні романи ХІХ – ХХ століть: Маргарет Мітчелл «Віднесені вітром», Александри Ріплі «Скарлетт», Джулії Хілпатрік «Ретт Батлер»; Решата Нурі Гюнтекіна «Пташка співоча» («Чаликушу»); Анн і Сержа Голон, серія книг про Анжеліку (у 12 томах); Шарлотти Бронте «Джен Ейр»; Джейн Остін «Гордість і упередження».

Науковцями доведено, що любовну нудьгу й депресію зцілюють і книги про кохання. Тут бібліотечні заклади можуть стати в нагоді, адже віками носієм невичерпної духовної краси, що проникає у самісіньке серце, були книгозбірні. Фонди публічної бібліотеки мають достатньо видань з подібної тематики, адже користувачі залюбки цікавляться нею, і тема love-story є помітним явищем бібліотечного життя Сахновщини. Запрошуємо відвідати книгарню і вкотре зануритись у чарівний світ кохання…

 

Прокрутити вгору