17/12/2022  

Миколай, Миколай, подарунки роздавай

Відкритий перегляд літератури

17 грудня 2022 року Пархомівською сільською бібліотеко-філією №2 оформлений відкритий перегляд літератури «Миколай, Миколай, подарунки роздавай» (до дня Святителя і Чудотворця Миколая, захисника бідних і знедолених).

Миколай, Миколай, подарунки роздавай

 

Немає на нашій землі людини, яка б не горнулася до святого Миколая. Ми звертаємося до нього зі своїми потребами, проханнями, бо знаємо, що він може подати нам руку допомоги.

Святий Миколай народився в місті Патарі, в Малій Азії, близько 280 року. Після смерті своїх батьків він роздавав свою спадщину бідним людям,а сам вирушив до Палестини поклонитися святим місцям. Після повернення додому він прийняв сан священника. Відтоді Миколай допомагав усім, хто потребував його ласки. Своїми молитвами він утихомирював бурю на морі, рятував хворих, він нікому не відмовляв у пораді і дарував утіху.

Кожна дитина з нетерпінням чекає на цей день. Бо Микола-чудотворець піклується про дітей, спрямовує їх на праведну дорогу.

День Святого Миколая – веселе народне свято. Як у всьому світі діти чекають Санта Клауса, так в Україні діти пишуть листи Святому Миколаю. У цих листах вони описують свої добрі вчинки за рік, розповідають про свої мрії та бажання. Але «дід Миколай знає все», і тому тільки хороші діти отримують від нього подарунки, а неслухняним перепадає різка.

До уваги дітей представлена художня література про свята та звичаї українського народу.

 

 

Прокрутити вгору