20/04/2024  

Ми за чисте довкілля

Тематична полиця

20 квітня 2024 року Пархомівською сільською бібліотекою-філією №2 оформлена тематична полиця «Ми за чисте довкілля» (до Українського дня довкілля).

Ми за чисте довкілля

 

«Я хочу, щоб яскравим цвітом

Планета чарувала нас.

Щоб так було не тільки літом,

А й взимку, у негоди час.

Я хочу. Щоб красу уміли

Сприйняти серцем люди всі.

Щоб цінували й розуміли,

І поклонялися красі.»

О. Пулберя

День навколишнього середовища відзначається в Україні щорічно у третю суботу квітня з 1998 року згідно з Указом Президента України «Про день довкілля».

Чистота довкілля завжди є актуальною темою для кожної країни світу. Глобальне потепління, масштабні сміттєзвалища, що отруюють навколишнє середовище, тони отруйних викидів в атмосферу – це наше сьогодення.

Цього дня громадські організації проводять заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища, очищення водних джерел, озеленення, збереження заповідних об’єктів, поширення екологічних знань.

Чисте довкілля – наше здоров’я, а отже – наша мета! Адже ми всі добре знаємо як поводитись так, щоб не зашкодити природі. І якщо ми не будемо байдужими до проблем довкілля і дотримуватимемось  порядку, можна сподіватися, що будуть чистими кожна вулиця, місто, село, загалом  країна, а люди будуть у злагоді з природою.

Тільки спільними зусиллями всього людства ми зможемо досягти позитивних результатів і здоров’я наступних поколінь!

До уваги читачів книги і періодичні видання.

 

Прокрутити вгору