20/05/2022  

Музеями Європи

Віртуальна подорож

20 травня 2022 року КЗ «Краснокутська публічна бібліотека» організовано віртуальну подорож «Музеями Європи» (до Дня Європи).

Музеями Європи

 

Щороку у третю суботу травня Україна відзначає День Європи.  Для українців  – це особливий день, адже нашу країну та ЄС єднають спільні цінності, історія та культура.

Днями в Україні вже стартувала інформаційна кампанія з нагоди Дня Європи. Мета цієї кампанії – підвищити обізнаність українців про переваги інтеграції України до Європейського Союзу та продемонструвати втілення базових цінностей ЄС на прикладах щоденного життя українців.

У всі часи люди прагнули до творчого самовираження і самосприйняття. Неможливо вести мову про будь-яку епоху чи цивілізацію без історії мистецтва, яке, як і наука, завжди було їх неодмінною й визначальною складовою. А зберігають та експонують його нам різноманітні музеї.

В віртуальній подорожі ми пропонуємо ознайомитися з найкращими та найцікавішими музеями Європи у відеоматеріалах і презентаціях: «Мандруємо топ – музеями Європи», «Музеями Європи» та «У Іспанії відкрили перший в Європі підводний музей».

 

Прокрутити вгору