15/02/2022  

Молодість, обпалена війною

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

День 15 лютого – це не тільки данина пам’яті загиблим, але і вираз глибокої вдячності всім, хто повернувся додому, хто чесно і мужньо виконував свій інтернаціональний обов’язок на території інших держав. Будь-яка війна – це катастрофа для людства. І завжди – це страждання, сльози, біль... Таким болем для багатьох став Афганістан. Тому 14 лютого 2022 р. в Лигівській сільській бібліотеці-філії для учнів 10 класу місцевого ліцею проведено історико-патріотичну годину «Молодість, обпалена війною», на яку було запрошено ветерана Афганської війни Котенка Івана Володимировича.

Молодість, обпалена війною

 

Учні слухали розповідь «із перших вуст», спогади безпосереднього очевидця боїв на афганській землі, переглядали воєнні фото.
Знаний і досвідчений краєзнавець Валентина Іванівна Птиця розповіла про участь у цій війні хлопців із села Лигівка.
До проведення патріотичного заходу долучилися й школярі. У виконанні Ірини Денисенко, Романа Кравченка, Маргарити Спасенко та Анни Третяк пролунали зворушливі поетичні рядки про жахливі афганські події.
В приміщенні Лебедівської СБФ 15 лютого з учнями 7 класу комунального закладу «Лебедівська гімназія» проведено патріотичну годину «Вогонь і полум’я війни чужої». У форматі «живої виставки» відбулася інтерактивна бесіда біля книжкової експозиції «Афганістан – гіркої пам’яті ковток», в яку ввійшли твори художньої та документальної літератури про долю учасників тих страшних подій. Захід продовжено тематичною екскурсією «Крізь пекло афганської війни» в місцевому краєзнавчому музеї села.

 

Прокрутити вгору