23/08/2023  

Моя Незалежна країна – вільна, сильна Україна

Виставка-вшанування

День Незалежності України - державне свято, яке відзначається щороку 24 серпня на честь ухвалення Акта проголошення Незалежності України. З нагоди цього дня в Маяківській сільській бібліотеці-філії, 23 серпня 2023 року була представлена виставка-вшанування "Моя Незалежна країна - вільна, сильна Україна". На виставці була представлена література, яка висвітлює дану тематику.

Моя Незалежна країна - вільна, сильна Україна

 

Україна – це наш рідний край, земля, де ми народилися. На довгих і стрімких шляхах історії вона мужньо відстоювала своє право на існування.
Ідея єдності українських земель, соборності України сягає глибини віків. За цей час не одному поколінню українців довелося ціною власного життя здобувати право прийдешніх поколінь на незалежність.
Саме  зараз ми маємо, як ніколи проявити свою любов до рідної Батьківщини. Зараз нашій країні потрібно бути єдиною і згуртованою. Ще два роки тому ми особливо не звертали уваги на слова “Слава Україні – Героям Слава”. Зараз ці слова набули нового змісту. Іде війна… Ворог посягнув на цілісність нашої держави. На даний час українському народові дуже тяжко. Наші воїни з честю відвойовують та захищають кордони нашої держави, боряться за нашу цілісність і незалежність.
Віддаємо шану найкращим, що не злякалися і пожертвували собою заради Батьківщини і засвідчили справжній патріотичний подвиг.
Нашу Батьківщину не зламати. Україна обов’язково переможе, розквітне і стане ще міцнішою, сильнішою, згуртованою нацією і житиме в достатку і добрі. Хай живе Незалежна Україна!
Зі святом, вас, любі українці!

#РазомдоПеремоги_з_бібліотекою

 

Прокрутити вгору