14/02/2022  

Міжнародний день дарування книг

Ви знали, що 14 лютого світ відзначає не тільки День закоханих, а ще й Міжнародний день дарування книг? Сьогоднішній ранок розпочався з приємної несподіванки. До КЗ «Дворічанська публічна бібліотека» завітала Ірина Шаренко - начальник відділу культури Дворічанської селищної ради і подарувала для нашої бібліотеки книги. Це радісний початок такого чудового дня. Та несподіванки на цьому не скінчилися, наступним дарувальником стала Дворічанська селищна рада. Та день ще не закінчився…

Міжнародний день дарування книг

 

Ініціатива появи Дня дарування книг належить американці Еммі Бродмур – засновниці сайту дитячої книги у США. До цієї ідеї її підштовхнув маленький син, який запитав маму,чому немає особливого дня в році,коли люди дарують один одному книги? Адже це крутий спосіб поділитися любов’ю та взяти участь у добрій справі! Ідею підхопили мільйони людей по всьому світу, що сприяло надання йому статусу Міжнародний.

Мета Міжнародного дня дарування книг – надихнути людей по всьому світу подарувати 14 лютого книгу – бібліотеці, другу, членам родини.

Правда ж, книга – чудовий подарунок і коханим, і рідним? А ще книга – чудовий подарунок рідній бібліотеці. Не будьте осторонь, подаруйте книгу близькій людині, другу чи КЗ «Дворічанська публічна бібліотека»!

 

Прокрутити вгору