17/05/2023  

Містами України європейського гатунку

Виставка-подорож

17 травня 2023 року Колонтаївською сільською бібліотекою-філією представлена виставка-подорож "Містами України європейського гатунку" (з нагоди Дня Європи, який відзначається 20 травня).

Містами України європейського гатунку

 

На виставці відвідувачам були запропоновані для перегляду книги та періодичні видання, з яких можна почерпнути знання щодо витоків та становлення європейської цивілізації, які висвітлюють тему та розширюють кругозір читача, поглиблять знання про термін “ЄС”, його значення та роль для країн Європи.

Тема буде цікавою як для масового читача, так і для юнацтва та підлітків.

Європейський союз – це об’єднання демократичних європейських країн, які підписали так званий Маастрихтський договір 7 лютого 1992 року в Нідерландах. ЄС – унікальне міжнародне утворення, що поєднує ознаки міжнародної організації та держави, однак формально не є ні тим, ні іншим Союз має повноваження на участь у міжнародних відносинах та відіграє в них важливу роль.

Європейський Союз заснований на принципах верховенства закону й демократії. Союз – це нова держава, що створюється з існуючих країн, його також не можна порівняти і з іншими міжнародними організаціями. Країни – члени ЄС делегують частину свого суверенітету спільними інститутами влади, що представляють інтереси Союзу як єдиного цілого в питаннях, що складають загальноєвропейський інтерес. А всі рішення і процедури випливають з основних договорів, ратифікованих країнами-членами.

#разомдоПеремоги_з_бібліотекою

 

 

Прокрутити вгору