16/02/2022  

Мінори афганської війни

До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого 2022 року, у 33-ю річницю виведення військ з Афганістану, Китченківською сільською бібліотекою-філією проведена презентація книги Миколи Кисіля «Мінори афганської війни», присвячена Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Мінори афганської війни

 

Користувачам було запропоновано переглянути  та прочитати вірші і прозу автора. У цієї книги конкретна «адреса» – розповідь про воїнів- афганців Краснокутчини, тих, хто загинув в боях з душманами, хто віддав свій інтернаціональний обов’язок у жорстокій, підступній і нікому не потрібній війні, повернувшись із важкими спогадами додому. Це книга пам’яті і шани краснокутцям. Зокрема і жителям Китченківки: Михайлу Бабіті, Євгенію Волошану , Сергію Прядці та Віктору Китченку.

Також учасники заходу з цікавістю переглянули інтернет-презентацію «Крізь пекло афганської війни», що дохідливо та конкретно розповіла юним читачам про події та страшні втрати безглуздої війни і зробили висновок, що про це ні в якому разі не можна забувати, щоб війни в світі не повторювалися знову і знову.

 

Прокрутити вгору