29/05/2024  

Мій вибір – життя без цигарки

Виставка-застереження

29 травня 2024 року Олексіївською сільською бібліотекою представлено виставку-застереження "Мій вибір - життя без цигарки" (до Всесвітнього дня боротьби з тютюнопалінням).

Мій вибір - життя без цигарки

 

Щороку 31 травня весь світ відзначає День боротьби з тютюнопалінням. Всесвітній день боротьби з тютюнопалінням запропонований у 1987 році Всесвітньою організацією охорони здоров’я та відзначається 31 травня кожного року.

В цей день по всьому світу проходять антитютюнові акції.

Метою Дня відмови від паління є активні дії по сприянню у зниженні поширення шкідливої тютюнової залежності. Це включає в себе боротьбу проти тютюнопаління в усіх прошарках суспільства. Широке інформування суспільства про шкідливий і згубний вплив тютюну на здоров’я курця і людей, які його оточують,   здатне позитивно вплинути на самосвідомість безлічі курців. Завдяки достатній обізнаності населення про шкоду паління для здоров’я та доступних методах позбавлення від цієї шкідливої звички багато громадян прагнуть позбутися згубної нікотинової залежності. Деякі люди не усвідомлюють всієї тяжкості наслідків від вживання тютюну для свого здоров’я і здоров’я своїх дітей.

Виставка-застереження адресується всім, хто хоче кинути курити, хто хоче бути здоровим та оригінальним у сучасному світі.

 

Прокрутити вгору