13/05/2022  

Мати – її Величність, у неї в обіймах вічність

Відеовітання

13 травня 2022 року КЗ «Краснокутська публічна бібліотека» організовано онлайн пісенне відеовітання «Мати – її Величність, у неї в обіймах вічність» (до Дня Матері та Міжнародного дня сім’ї).

Мати – її Величніст

 

«Перший подарунок, який дає нам мати – це життя, другий – любов, і третій – розуміння». Ці золоті слова сказав відомий американський астроном Дірк Брауер.

Мама— найрідніша людина в нашому житті, адже дарує нам турботу ще до нашого народження і як ніхто заслуговує того, щоб першим словом, сказаним дитиною, було слово «мама».

Мама – як багато у цьому слові для людини. Одразу перед очима постає обличчя рідної неньки, згадуються теплі ніжні ласкаві руки, а в голові звучить лагідний голос, який співав колискові та читав казки на ніч.
Мама – це людина, що завжди зрозуміє, підтримає, допоможе дією та порадою. Вона ніколи не покине. Мама – це промінець світла в похмурий день. Вона наш персональний Янгол-охоронець, який завжди вислухає, дасть пораду. Ненька завжди розділить з нами радість або печаль. Ми повинні цінувати кожну мить, проведену з мамою. Тому що колись її не стане, а ми все життя будемо корити за те, що не сказали, як сильно її любимо, як вона для нас важлива. Тоді всі причини, через які ми з нею сварилися, будуть здаватися нам нікчемними в порівнянні з тим, як сильно ми її образили.

Справжня мама ніколи не зрадить, не обдурить, не змінить і не образить свого дитяти, вона ніколи не буде цінувати свою свободу більше, ніж життя і свободу своєї  дитини. Справжня мама, завжди буде захищати свого малюка і нікому не дасть образити.

Тож наші мами дійсно заслуговують тільки на безкінечну повагу та вдячність, адже вони все життя дарують нам свою любов, ласку, турботу, піклуються та переживають за нас.

В рамках відеовітання прозвучала пісня «Моя рідненька мама» у виконанні Лани Демко.

https://www.youtube.com/watch?v=Zcjrp3b44YQ

 

 

Прокрутити вгору