06/12/2023  

Малюнок для Миколая

Арт-виставка

6 грудня за новим церковним календарем ми відмічаємо День святого Миколая. Це важливе релігійне свято популярне в різних країнах світу. До цього дня, 6 грудня 2023 року, в Маяківській сільській бібліотеці-філіі була представлена арт-виставка "Малюнок для Миколая".

Малюнок для Миколая

 

На виставці експонуються малюнки користувачів – дітей 1-5 класу.

Саме від Дня святого Миколая розпочинається цикл зимових свят в Україні.

Згідно з церковними переказами, Святий Миколай був реальною людиною, яка народилася приблизно між 270-286 роками. З самого народження батьки ростили сина в релігіній атмосфері. Микола виріс аскетичний і доволі щедрим чоловіком, який намагався допомагати всім, хто цього потребує.

Миколай встиг зробити чимало хороших справ за своє життя, він визволяв полонених, рятував від страчення невинних, допомагав бідним, особливо дітям. Саме завдяки цьому він став одним із найшановніших святих.

День святого Миколая – важливе релігійне свято. Українці традиційно ставляться до нього з особливим трепетом, а діти обов’язково чекають на подарунки. Цей день дарує малюкам усмішку та радість і нагадує дітям про те, що варто бути чесним та слухняним.

У кожній країні на свято святого Миколая існують різні традиції. В Україні діти чекають подарунків під подушку. Перед цим вони пишуть листа Миколаю, де перераховують усі свої добрі і погані справи, висловлюють свої таємні бажання. Вночі він приходить і кладе подарунки під подушку або біля ліжка.

Нехай святий Миколай завітає до кожного українця і подарує тепло цього традиційного свята, мир та достаток.

 

 

Прокрутити вгору