18/11/2023  

Майдан – фортеця духу

Інформаційно-тематична виставка

18 листопада 2023 року Пархомівською сільською бібліотекою-філією №2 оформлена інформаційно-тематична виставка «Майдан – фортеця духу» (до Дня Гідності та Свободи).

Майдан – фортеця духу

 

«Свобода – це вміння сказати «так».

Гідність – це вміння сказати «ні» своїм страхам».

Святослав Вакарчук

 

21 листопада в Україні відзначають  День Гідності  та Свободи. Цей День невідривно пов’язаний із двома найбільшими сучасними національними революціями – Помаранчевою у 2004 році та революцією Гідності 2013 року.

Революція Гідності довела усім і кожному, що все залежить тільки від нас. Ми маємо право жити так, як того хочемо і ми в праві все змінити.

2013 року народ згуртувався в єдиній цілі – вознести свою країну до належного їй рівня. Акції були мирними, масовість зростала з кожним днем. У перші дні на майдані Незалежності нараховували близько 1,5 тис. осіб. Влада відразу відреагувала та офіційно заборонила масові акції, але людей це не спинило. Численність мітингарів зростала, схожі протести проходили по всіх великих містах України.

Сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та всіх українських воїнів, які беруть участь у війні, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Усі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордісю й прикладом для майбутніх поколінь.

До уваги читачів – книги, періодичні видання, матеріали з мережі «Інтернет».

 

Прокрутити вгору