29/05/2023  

Куріння чи здоров’я – обирай сам

Тематична виставка

29 травня 2023 року Мурафською сільською бібліотекою-філією експонується тематична виставка «Куріння чи здоров’я – обирай сам» (до Всесвітнього дня боротьби з тютюнопалінням)

Куріння чи здоров’я – обирай сам

 

Всесвітній день боротьби з тютюнопалінням встановлений у 1987 році Всесвітньою організацією охорони здоров’я та відзначається 31 травня кожного року. В цей день по всьому світу проходять антитютюнові акції. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, у світі налічується понад 1 мільярд курців, серед них майже 200 млн. жінок.

Куріння перетворилося на соціальну проблему, якою змушені займатися міжнародні організації. Багато країн світу відмовляються від тютюнопаління, створюють спеціальні закони щодо обмеження паління або вживання тютюну у спеціально відведених місцях. Також багато європейських держав підняли високі ціни на продаж цигарок, це своєрідна боротьба з палінням серед населення. Адже воно завдає величезної шкоди не лише організму людини, а й державі.

В Мурафській сільській бібліотеці-філії бібліотекарем була презентована тематична виставка під назвою «Куріння чи здоров’я – обирай сам».

Основна мета відзначення Всесвітнього дня без тютюну – захистити теперішнє та майбутнє покоління не тільки від руйнівних наслідків для здоров’я, пов’язаних з тютюном, але також і від соціальних, екологічних та економічних наслідків вживання тютюну.

#разом_до_Перемоги_з_бібліотекою

 

Прокрутити вгору