11/04/2023  

Космос відкриває таємниці

Відкритий перегляд літератури

11 квітня 2023 року Пархомівською сільською бібліотекою-філією №2 оформлений онлайн відкритий перегляд літератури «Космос відкриває таємниці» (до Всесвітнього дня авіації і космонавтики).

Космос відкриває таємниці

 

З давніх часів людству був цікавий зв’язок людини і Всесвіту. Існує безліч філософських і релігійних течій, де душа пов’язана з космосом – початком нашого життя. Одвічне прагнення людства побувати в безкраїй далечині космосу, вивчити її, поставити собі на службу нині стало реальністю. Вчені всього світу вивчають походження та особливості зірок, планет, галактик.

12 квітня весь світ відзначає День авіації і космонавтики — дату, присвячену першому польоту людини в космос. Це особливий день — день тріумфу науки і всіх тих, хто сьогодні трудиться в космічній галузі.

Яскраві успіхи космонавтики – закономірний результат самовідданої праці багатьох тисяч людей. Варто завжди пам’ятати, що можливості нашого пізнання необмежені, ми можемо здолати будь-які перешкоди і здійснити масу відкриттів саме завдяки наполегливій праці та терпінню.

Україна – космічна держава. Так була за часів, коли ми входили до складу СРСР, так залишається і зараз. Хоча часто грошей на розвиток космічних досліджень бракує, українці постійно беруть участь у міжнародних програмах, займаються розробками і виготовляють космічний транспорт. Нам є чим пишатися!

Відкритий перегляд літератури містить цікаві матеріали про космос, Всесвіт та статті про видатних вчених-винахідників в галузі космонавтики.

 

Прокрутити вгору