12/04/2024  

Космос відкриває таємниці

Книжкова виставка

12 квітня відзначаємо Всесвітній День авіації і космонавтики. З нагоди свята, 12 квітня 2024 року, Пархомівською сільською бібліотекою-філією №2 була представлена книжкова виставка «Космос відкриває таємниці».

Космос відкриває таємниці

 

«Окрім позитивних вражень були і негативні від того, що я побачив – це дуже тонкий шар атмосфери, який  закутує Землю на тлі чорного космосу. Мене аж страх якийсь охопив: невже в такому тоненькому шарі існує життя. Там розумієш, наскільки неправильно живе людство, маю на увазі  ядерну, хімічну зброю – все це засмічує нашу біосферу».

           Леонід Каденюк

 Історія цього свята бере початок 12 квітня 1961 року, коли весь світ був приголомшений повідомленням  про початок  нової  ери  космічних  польотів. У цей день космонавт Юрій Гагарін облетів планету Земля на орбітальному космічному кораблі «Восток». До цього моменту були запуски у космос штучних супутників, але в цей день людина вперше підкорила космос. На честь цієї історичної події 12 квітня по всьому світі й дотепер відзначають як Всесвітній день авіації і космонавтики, а також Міжнародний день польоту людини в космос.

Книги, представлені на виставці, знайомлять з цікавими фактами про космос, наукові дослідження та відкриття Всесвіту, з історичними постатями, що присвятили своє життя вивченню та опануванню космічного простору.

 

Прокрутити вгору