07/02/2022  

Комп’ютери для бібліотек Вовчанщини

На початку лютого бібліотеки КЗ «Вовчанська публічна бібліотека» отримали першу чергу комп'ютерів благодійної допомоги, які нам надала громадська організація «Інноваційні зміни громад» в рамках проекту 1000 комп'ютерів добра для бібліотек-філій нашого закладу, а саме : 3 комп'ютера для відділів обслуговування та комплектування літератури Вовчанської публічної бібліотеки, 1 для Вовчанської юнацької бібліотеки-філії та 2 для Лиманської та Симинівської сільських бібліотек-філій.

Комп’ютери для бібліотек Вовчанщини

 

Для нас ця допомога дуже важлива, тому що забезпеченість комп’ютерною технікою закладів культури  бажає бути кращою, а читачам бібліотек потрібна своєчасна, актуальна інформація, яку не завжди знайдеш в книгах. Сподіваємось, що завдяки цим комп’ютерам бібліотечне обслуговування стане кращим, більш повним, масові заходи що проводяться в бібліотеках наповняться новими формами роботи завдяки доступу до Інтернету.

Тож щиро дякуємо ініціаторам і виконавцям цього проекту – Винограденко Світлані Володимирівні  та її команді –  за турботу за бібліотеки і бібліотечну справу.

 

Прокрутити вгору