01/06/2023  

Кольори Батьківщини

Веселкова мозаїка

До Міжнародного дня захисту дітей Чорнолозькою сільською бібліотекою-філією розгорнуто веселкову мозаїку «Кольори Батьківщини».

Кольори Батьківщини

 

Незважаючи на військовий час, діти прагнуть радості і фантазії. Тож виставкова акція презентувала дитячі малюнки, кращі зразки образотворчого мистецтва дітлахів громади. Творча уява молоді свідчить, що підростаючому поколінню хочеться, аби світ став кращим, гуманнішим, в своїх картинках вони показують кольоровий світ добра, де панують любов, дружба і позитив. Про що ж малюнки дітей? В своїх творах юнь піднімає тему отчого лелечого краю, домашніх улюбленців, мешканців лісу та водного царства, натюрморти тощо. Художніми засобами вміло передають безпосередність, щирі почуття, відвертість, тепло і красу маленьких сердець. Слід сказати, що художній рівень робіт авторів в більшості досить серйозний. Хоча трапляються й початківці, які у недалекому майбутньому неодмінно будуть вирізнятися оригінальністю та довершеністю. Головне – бажання, бо ж натхнення найчастіше приходить саме після нього.

За темою дитинства завідуючою книгарнею Іриною Троїцькою було презентовано чудову книжку Наталки Поклад “Ластівчин привіт”.

Радо просимо до бібліотеки насолодитись переглядом творів, народжених дитячою душею. Хай нескінченним, багатющим та невичерпним буде їх талант. І хай завжди вони малюють пейзажі, де немає місця війні.

 

Прокрутити вгору