13/05/2024  

Художник слова українського

Тематична виставка

13 травня 2024 року до 175-річчя від дня народження Панаса Мирного, українського письменника, в Мурафській сільській бібліотеці-філії експонується тематична виставка «Художник слова українського».

Художник слова українського

 

Цікавою та неординарною є постать Панаса Мирного. Він увійшов в історію української літератури,  як прозаїк-новатор, який порушив суспільно важливі морально-етичні питання. Літературу Панас Мирний вважав могутнім засобом боротьби із соціальним гнобленням. Його не безпідставно ставлять у ряд із корифеями української прози. А роман «Хіба ревуть воли, як ясла повні?» вважають цінним мистецьким твором, органічно пов’язаним із життям народу.

        Творчість Панаса Мирного відіграла значну роль у розвитку української літературної мови та у розв’язанні низки морально-етичних проблем суспільства. Він – класик української літератури, геніальність якого полягає в тому, що його твори через століття є актуальними і досі хвилюють душу багатьох читачів.

Представлена на книжковій виставці література ще раз приверне увагу користувачів бібліотеки до літературного таланту письменника «світового виміру» (вислів О. Гончара), який розкрився вповні саме в прозі. #разом_до_Перемоги_з_бібліотекою

 

Прокрутити вгору