23/12/2023  

Казкова ялинка

Майстер-клас

23 грудня 2023 року в Мурафській сільській бібліотеці-філії для дітей бібліотекарями було проведено майстер-клас «Казкова ялинка» по виготовленню ялинової прикраси «Ялинка».

Казкова ялинка

 

Новий рік – це свято, яке ми з вами так чекаємо. Адже новорічна красуня обов’язкова на святі прикрашена новорічними іграшками. Ось і новорічна іграшка має свою історію. Виявляється, її історія почалася багато століть тому.

Ще дуже давно європейці започаткували традицію прикрашати будинок до свята Нового року. Але тоді влада була проти розважальних заходів – встановлювати в будинках хвойні дерева суворо заборонялося. Незважаючи на заборону, люди прикрашали зелені красуні. Цей звичай переміг і прижився, а вже в ХVІ столітті він перетворився на модну традицію. Весь час змінювалися матеріали з яких виготовляли новорічні іграшки.

Мода на прикраси для ялинки змінювалась з часом. Майстри придумували різні іграшки: паровозики, машинки, слони, олені, ведмеді. Через декілька років став надзвичайно популярним дощик.

У 2000–х  роках в моду увійшли саморобні прикраси для новорічної ялинки: фігурка з соломи, паперові сніжинки, біла вата замість снігу, тварини та янголята. Сьогодні ринок ялинкових прикрас упевнено розвивається. На прилавках магазинів можна знайти все, що завгодно, – кульки, тварини, фігурки. Але іграшка виготовлена своїми руками несе спокій, радість, добрий настрій для всієї родини. Адже вона зроблена з любов’ю, з добрими думками. Тож виготовляйте для своєї новорічної красуні іграшки своїми руками.

Робота кожного  на сьогоднішньому майстер-класі – маленький шедевр, успіх, розкриття творчості. Свою ялинкову прикрасу зробили власними руками, з великою любов’ю, ці вироби наповнені позитивною енергією, даруватимуть тепло ваших рук і серця.

#разом_до_Перемоги_з_бібліотекою

 

Прокрутити вгору