20/02/2023  

Із Майдану – у безсмертя

Патріотичні думки вголос

Минуло дев’ять років після найтрагічніших подій Майдану 2014 року. Серед учасників Руху спротиву тоді було багато жертв, яких український народ охрестив Небесною Сотнею. Їхня загибель кардинально змінила світосприйняття українців, бо вони, як ніхто – красномовний доказ того, як можна віддано любити Батьківщину… До цієї трагічної дати Сахновщинська публічна бібліотека відкрила книжкову виставку-реквієм «Із Майдану – у безсмертя» та втілила в онлайн-форматі молодіжний проект – патріотичні думки вголос «Наслідуючи героїв».

Із Майдану – у безсмертя

 

Його виконавці – молодь Сахновщинської громади: Карина Говорова, Надія Комащенко, Меланія Сімакова, Альона Скорінова, Ірина Троїцька, Тетяна Шамота. Лунали поетичні рядки Марії Ковальової «Небесні майданівці», лилася щемлива пісня «В нашому серці» (солістка І.Троїцька). В акції також взяла участь спеціаліст відділу Сахновщинського бюро правової допомоги Людмила Клімова, яка детально ознайомила присутніх  із законодавством України щодо соціального захисту людей, що мають статус учасників Революції Гідності.

Ми хочемо жити у вільній європейській країні. Ми хочемо, щоб наші нащадки мали свободу і демократію. Звісно цей шлях довгий і непростий. Але це вже в ментальності українців. Залишилося ще дуже багато – дочекатися перемоги, миру, розбудувати економічно успішну державу. Завдання не з легких, але українцям має вистачити снаги. Саме цього прагнула Небесна Сотня…

 

Прокрутити вгору