10/06/2023  

Ювіляри червня

Книжкові полички

Кожна країна має своїх письменників, які є її гордістю. Чимало шанованих творців пера народились в Україні і, що приємно, з кожним роком у цей яскравий віночок українських письменників вплітається нова особистість. Дуже хочеться всім їм (і живим, і тим, хто вже в іншому світі) подякувати за плідну працю, за чудові художні та інші твори, які допомагають людям жити. Тому працівники Сахновщинської публічної бібліотеки щоразу до ювілею того чи іншого літератора готують книжкові виставки та полички, щоб привітати таким чином ювіляра і повідати користувачам книгарні про нього.

Ювіляри червня

 

Зараз, завітавши до читальної зали, кожен охочий має змогу познайомитися з ювілярами червня: Іваном Багмутом (тематична поличка, присвячена його творчості і 120-річчю від дня народження, називається «З когорти патріотів»), поетом Миколою Гірником («Мужність поета» – недарма саме так називається інформація про нього, де є роз’яснення, чому так; рівно 100-річний ювілей зустрів би Микола Андрійович), Микитою Шумилом («Щедрий серцем» – це про нього; йому виповнюється 120 років від дня народження), Марією Грінченко (заглядаємо до полички «Подвижниця просвіти» і відзначаємо 160 років від дня народження письменниці-землячки, просвітительки і громадської діячки родом із Богодухова).

А ще у червні народився наш, сахновщинський, письменник-ювіляр Володимир Вакуленко, який 11 червня зустрічає своє 60-річчя. Своєму земляку – окрема шана, тому друковані праці Володимира Прокоповича розміщені на поличці з іншого книжкового стелажа – краєзнавчого. Приємно зазначити, що творам В.П.Вакуленка характерне дбайливе ставлення автора до Слова, високохудожній стиль написання. Ми щиро вітаємо члена Національної Спілки письменників України і Національної Спілки краєзнавців України, прекрасного поета, журналіста (друкується в місцевій газеті «Колос»), відповідального працівника Суспільної Служби України, члена громадської ради при Сахновщинській селищній раді. А шановних сахновщан чекають видання, автором яких є Володимир Вакуленко, на поличці «Прославлені земляки-літератори».

 

Прокрутити вгору