23/04/2024  

І знову в мандри запрошують книги

Виставка-інсталяція

23 квітня 2024 року Олексіївською сільською бібліотекою-філією представлено книжкову виставку-інсталяцію "І знову в мандри запрошують книги" (до Всесвітнього дня книги і авторського права).

І знову в мандри запрошують книги

 

Сьогодні неможливо уявити сучасне життя без книг – скарбниці слова, думки та історії. Саме з книг ми дізнаємося про минуле, вивчаємо сьогодення та поринаємо у захоплюючу подорож в опануванні нових знань, вмінь та навичок. Книги – це джерело мудрості, натхнення та розвитку творчого і розумового потенціалу особистості.
З метою популяризації книги в житті кожної людини та значення читання 23 квітня увесь світ відзначає День книги та авторського права. Цей день віддає данину поваги книгам та авторам і сприяє доступу до читання якомога більшої кількості людей.
Бібліотека-філія пропонує своїм маленьким читачам зануритися в книжковий світ пригод і таємниць відомих письменників з кумедними малюнками. Герої цих книг опиняються у різних незвичайних, а часом і скрутних ситуаціях, достойно виходити з яких їм допомагає дружба, сміливість та винахідливість.
Отже, курс на неймовірні пригоди!

 

 

Прокрутити вгору