25/11/2023  

І от приходить 33 рік, його проклятим називають люди…

Виставка-реквієм

25 листопада День вшанування пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років. До цієї дати, 25 листопада 2023 року, в Маяківській сільській бібліотеці-філіі була представлена онлайн виставка-реквієм "І от приходить 33 рік, його проклятим називають люди...".

І от приходить 33 рік, його проклятим називають люди...

 

На виставці була представлена література історичного характеру, яка висвітлює дану тематику.

Ця жахлива трагедія, яка розігралася на українській землі, не просто смерть, а й духовна руїна, знищення здорової народної моралі, втрата ідеалів. Пекло створене в Україні не можна порівняти ні з чим. Це було не стихійне лихо, а зумисне підготовлений голодомор, з ціллю поставити український народ на коліна. Голод забрав 1/5 всього населення України.

Ця трагедія великою плямою чорніє на демографічній карті нашої держави. Втрат від цього ще не вдалося повернути, ні моральних, ні тим більше людських.

Можна раз, і вдруге, і в третє переписувати історію на догоду диктаторів чи ідеології. Та з пам’яттю народу нічого не вдієш, вона зберігатиме правду. Правду про ті страшні роки, ті страшні події. Все менше стає свідків цього жаху. Але це наша історія і ми, нинішні і майбутні покоління повинні знати і пам’ятати її, та не допустити повторення.

#РазомдоПеремоги_з_бібліотекою

 

 

Прокрутити вгору