26/06/2022  

Головний закон нашого життя

Виставка-дата

Фахівці Сахновщинської публічної бібліотеки 24 червня 2022 р. підготували виставку-дату «Головний закон нашого життя», донесли (в онлайн-режимі) до користувачів правовий відеокомпас «Основний Закон держави», взяли участь у обласній правовій акції «Гарантії реалізації конституційних прав та свобод людини і громадянина» (за ініціативи Первомайського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги Харківської області).

Головний закон нашого життя

 

Прийняття 26 років тому Основного Закону держави – Конституції гідно увінчало державотворчий розвиток народу України, ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності. Конституція визначила найвищою цінністю життя людини, її здоров’я, честь і гідність, недоторканість та безпеку. В час нинішнього воєнного лихоліття ці норми дійсно є дуже пріоритетними і актуальними. Також конституційні положення підкреслюють незворотність демократичних та соціально-економічних перетворень в Україні, її євроінтеграційного курсу. Але ми повинні усвідомлювати, що ніхто, крім нас самих, не зробить нашу державу мирною, заможною і процвітаючою. Тільки відданим служінням, власним розумом і наполегливою працею можна наповнити реальним змістом все, задеклароване Конституцією.

Сподіваємось, що Конституція України буде по-справжньому дієвою. Нині дедалі очевиднішою постає необхідність реформ, мета яких ̶ створення сучасної ефективної моделі державного управління, яка б відповідала безпековим вимогам, логіці суспільного розвитку та нашим прагненням приєднатися до сім’ї вільних європейських народів. Тож нехай не згасне віра в прекрасну долю України, а у всіх родинах завжди будуть мирні світанки, добре здоров’я, злагода й достаток.

 

Прокрутити вгору