25/01/2024  

Голоси Бабиного Яру

Пам'ятка

25 січня 2024 року Олексіївською сільською бібліотекою-філією представлено пам'ятку "Голоси Бабиного Яру" (до Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту).

Бій за майбутнє України

 

27 січня – Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту.
Голокост – безпрецедентний прояв зла, який не можна просто залишити в минулому і віддати забуттю. Це не лише вшанування тих, хто загинув від рук нацистів, але й мільйонів жертв інших геноцидів у всьому світі. Бабин Яр – одне з найвідоміших пам’ятних місць, пов’язаних із людською трагедією. У роки Другої світової війни це місце нацистського геноциду. Тут починаючи з 29 вересня 1941 року і до жовтня 1943 року гітлерівські окупаційна влада знищила понад 100 тис. осіб.

Бабин Яр у світі здебільшого відомий  як місце масового знищення єврейського населення в столиці України. Насправді ж він став великою братською могилою для людей багатьох національностей, в тому числі і українців, які на той час волею долі опинилися в цьому місті.
Цей день нагадує, як важливо бути толерантним до переконань інших людей та відмінностей між людьми та як важливо протистояти поширенню ненависті.
Цей день також допомагає нам ніколи не забувати події Голокосту, щоби запобігти повторенню цієї трагедії у майбутньому.

Це день, “коли люди мають об’єднати зусилля, щоби створити безпечніше та краще майбутнє”.

Пам’ятка вміщує літературу, яка висвітлює страшні вчинки того часу проти людства.

#разомдоПеремоги_з_бібліотекою

 

Прокрутити вгору