28/07/2022  

Героїв країна – моя Україна

Книжково-ілюстрована виставка

28 липня в Україні відзначається День Української Державності. З нагоди цього дня, 26 липня 2022 року Основ' янською сільською бібліотекою-філією була представлена книжково-ілюстрована виставка "Героїв країна - моя Україна".

Героїв країна - моя Україна

 

На виставці експонується література історичного та довідкового характеру.
День Української Державності – це і наше минуле, і сьогодення, і наше майбутнє. Це визвольна боротьба предків за волю і незалежність. Цей день закликає український народ до єднання, захисту та відродження Української держави, її цілісність.
Україна – наша рідна країна. Це та земля, де ми народилися і живемо, де живуть наші батьки, де жили наші предки. Тернистий і довгий шлях формування, як окремої держави, громадських та політичних діячів, історії українського державотворення,боротьби українського народу за територіальну цілісність своєї держави.
Утверджуючись, як самостійна незалежна держава, Україна пройшла величезний шлях від козацької держави часів Б.Хмельницького до серпня 1991 року, коли Верховна Рада України прийняла історичний документ, виняткового значення для українського народу “Акт проголошення Незалежності України”.Будьмо гідними своїх предків, любімо  рідну землю, як заповідав  великий Тарас, бережімо  волю і незалежність України, поважаймо свій народ і його мелодійну мову, шануймо і свою гідність і шановні будемо іншими.
Зараз наша країна переживає нелегкий час. Країна-агресор віроломно напала на нашу Батьківщину. Іде запекла війна… Ворог знущує міста і села, відбирає наші землі, вбиває. безвиних  людей  та дітей.   Захистити нашу незалежність, цілісність, збудувати нову міцну державу святий обов’язок  кожного з нас перед предками, які були корінням, джерелом української державності і залишили нам у спадок любов до Батьківщини.
Найголовнішим для всіх людей є те, щоб світило ясне сонце і було мирне небо. Наші воїни мужньо стоять на захисті нашоі  країни. Хочеться побажати їм терпіння, мужності, стійкості і повернутися додому живими.
Ми віримо, що прийде час і ми обов’язково переможемо. Україна знову розквітне і стане ще кращою.
Слава Україні! Героям Слава!

 

Прокрутити вгору