23/05/2024  

Герої нескореної країни

Виставка-хроноскоп

Про наших минулих і сучасних героїв ви зможете дізнатися більше, прочитавши книжки з виставки-хроноскопа «Герої нескореної країни», яку 23 травня 2024 року представила до уваги користувачів В'язівська сільська бібліотека-філія, де представлені книги, які розповідають про мужність і героїзм борців за волю України (до Дня героїв України).

Герої нескореної країни

 

Автори книг, аналізуючи історичну минувшину та сучасні героїчні події, намагаються дати в них відповіді на запитання, які сьогодні постали перед українцями. Хто ми? Якими є наші цінності? За що ми боремося?

23 травня – День пам’яті всіх українців та українок, що присвятили своє життя,

своє майбутнє боротьбі за суверенітет і незалежність України. Це герої, які є символом незборимості та незламності української нації. Українці, які як і сотні літ і до сьогодення, служать українському народу та державі, які борються проти рашистів за нашу свободу.

Цього дня в Україні вшановується пам’ять тих, хто протягом багатьох століть боровся або віддав своє життя за свободу та незалежність України, хто є символом її нездоланності.

Рішення створити таку подію виникло у 1941 році в середовищі українських націоналістів задля вшанування пам’яті борців, які відстоювали вільний вибір України

Мета свята героїв – відродити в українців героїчний дух минулих поколінь, які дали нашій історії яскраві приклади героїзму: лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, січових стрільців, вояків Армії УНР, УПА та діячів ОУН.

Сьогодні, у ХХІ столітті, біда знову постукала в наш дім у вигляді російського окупанта і вже  нові герої боронять рідну Батьківщину.

Ми вдячні вам, наші захисники, нехай янголи-охоронці завжди будуть поруч з вами!

Пам’ятаймо борців за волю України!

Пам’ятаємо їх подвиги!

Ми нація Героїв!

Слава Україні!

Героям Слава!

#разомдоПеремоги_з_бібліотекою

#День_Героїв_України

 

https://www.facebook.com/share/p/xzVgFFnGfe6FTTBe/

 

Прокрутити вгору