18/02/2023  

Герої не вмирають

Літературна виставка

18 лютого 2023 року Мурафською сільською бібліотекою-філією оформлено літературну виставку «Герої не вмирають» до Дня Героїв Небесної Сотні.

Герої не вмирають

 

Майдан. Мабуть – це слово знають у всіх країнах світу. Майдан Незалежності – це не тільки велика й головна площа в центрі Києва. Майдан – це прагнення жити за європейськими стандартами. Події 2013-2014 років не залишили байдужими нікого в Україні та потребують осмислення. Саме цей Майдан поклав початок національній ідентифікації громадян нашої держави. За ці ідеали на Майдані пролилася кров. Так з’явилася «Небесна Сотня» – патріоти, які віддали життя за свої переконання. Це представники усіх регіонів України, різних за своєю національністю, віком, освітою, сімейним станом… Але усіх їх об’єднує одна велика любов до Батьківщини, більша за життя. І тепер для народу України є святим обов’язком вшановувати їх пам’ять.

На виставці представлено документальні, художні книги сучасних українських авторів та світлини з періодичних видань про реальні факти трагічних подій на Майдані у лютому 2014 року, біографії героїв Небесної Сотні, спогади їхніх родичів, близьких, друзів, побратимів.

 

Прокрутити вгору