Учасники зібрання обговорювали специфіку підготовки та проведення театралізованих заходів в обмежених умовах воєнного стану. Також наголошувалось на тому, що літературне життя твору заслуговує на продовження у сценічній стихії. Це додає більшої виразності, видовищності, динамічності написаному творінню. Хоч клуб за інтересами в книгарні створений відносно нещодавно, в театральному доробку є вже кілька вистав, мініатюр, літературно-музичних композицій. Звісно ж, бібліотечній практиці організації подібних заходів властивий мінімум сценографії та інших театральних «фішок», однак бібліотекарі-аматори щиро і переконливо прагнуть донести до глядача посили авторів презентованих творів про вічні цінності: совість, порядність, патріотизм, любов, дружбу, повагу, добро, взаємовиручку.
Присутні члени формування зазначали, що в час проведення театралізованої вистави читальна зала бібліотеки перетворюється на своєрідний сценічний майданчик. Це літературний театр, театр експерименту та пошуку, який дозволяє долучитися до мистецтва співгромадян, які, враховуючи, що проживають в провінційній глибинці, непересичені спектаклями. Демонструючи зразки невмирущої класики, твори сучасного літературного світу в театралізованій інтерпретації, користувачі бібліотеки збагачуються новими враженнями та думками, викликаними переглядом. Адже лірика, сум, жарти завжди захоплюють глядачів, змушують переживати і радіти.
В подальшому буде вдосконалюватись і шліфуватись художнє слово, бо мистецьке формування в творчому пошуку і сьогодні. Для цього все є: учасники, сценарні тексти, бажання творити, працездатність…